Belgische Borzoi Club
Voor Barzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
HOME BORZOISHOP LINKS CONTACT
☰  2019 → 2000
 
27-9-2009 : Graty/B - CAC     Keurmeester : Dr. Rychlik Kazimierz/PL
 
27 ingeschreven Barzois ( 16 Reuen / 11 Teven )
 
Foto's : barzoi.be - Greet Schalenbourg
 
Fotoalbum (17 foto's)


Foto 1 van 17 CAC BOB BIS Ch. Ischyma Irtysch - CAC BOS Res.BIS Fjetra du Pré du Chateau  

 
 
Reuen (16/16) Resultaten TEVEN
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Ischyma Ochotnik
Geb.: 01-03-2009   NHSB Imp. : D 2762256
(Ischyma Jaden Triskel x Ischyma Hanoeschka)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Dober-Kopp Maistro
Geb.: 25-10-2008   NHSB : 2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: de Groot Wim
2 ZG Beste Hoofd Reu (Baby&Puppy)
Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCAC
Guiryel du Pré du Château
Geb.: 30-10-2007   LOSH : 1031359
(Boran du Pré du Château x Czardas du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey Catherine
2 ZG  Drasko de Xanishka
Geb.: 17-05-2008   LOSH : 9123638
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Zimmerman E.
 
Open Klas (5/5)
1 U  Fadeï du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993623
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Corbesier Roger
2 U  Brassok Karel Appel
Geb.: 15-06-2007   S : 49103/2007
(Lynx St Elmos Fire x Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Pomportes R. & A.
3 ZG  Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
4 ZG  Lesnitschewo aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17744
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
ZG  Cazan Wolfskaia
Geb.: 08-07-2003   LOSH : 0935192
(Porosha de Xanishka x Ofedovna-Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Sanchez-Miguelez Guillaume
 
Fokkersklas (2/2)
1 ZG  Urkofsky Houral
Geb.: 09-01-2008   LOSH : 1036579
(Serguei des Crocs de la Molière x Udatcha des Crocs de la Molière)
F. en Eig.: Van den Brûle Tony / Kolbasin Catherine
2 ZG  Urkofsky Harpat
Geb.: 09-01-2008   LOSH : 1036578
(Serguei des Crocs de la Molière x Udatcha des Crocs de la Molière)
F. en Eig.: Van den Brûle Tony / Kolbasin Catherine
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC Beste Hoofd Reu BOB Best in Show
Ch. Ischyma Irtysch
Geb.: 09-04-2006   NHSB Imp. : D 2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
2 U  MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greet
3 U  Ch. Château-de-Vincennes du Grand Fresnoy
Geb.: 11-09-2007   LOF : 015091/02745
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Bernard Gérald
4 U  Ch. Urkoff des Crocs de la Molière
Geb.: 10-03-2003   LOF : 013977
(Rimsky des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Kolbasin Cathérine
Teven (11/11) Resultaten REUEN
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Vanhoof Eddy
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greet
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG JBOB
Harushenka du Pré du Château
Geb.: 17-05-2008   LOSH : 1042724
(Dimitrov du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
2 ZG Beste Hoofd Teef (Baby&Puppy)
Isola Bianca Stepowy Goniec
Geb.: 29-10-2008   PKR.X : 6807
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Arena-Ecoffey Catherine
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Hpavlovna du Pré du Château
Geb.: 17-05-2008   LOSH : 1042723
(Dimitrov du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Open Klas (2/2)
1 U  Alyuschka du Pré du Château
Geb.: 06-10-2001   LOF : 14065/02846
(Zadkine du Pré du Château x Ulanova du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey Catherine
2 ZG  Barychina des Crocs de la Molière
Geb.: 20-04-2006   LOF : 14717/3104
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Taïra Isbr)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Kolbasin Cathérine
 
Fokkersklas (3/3)
1 U CAC Beste Hoofd Teef BOS Res.Best in Show
Fjetra du Pré du Château
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992366
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
2 U  Urkofsky Hariana
Geb.: 09-01-2008   LOSH : 1036583
(Serguei des Crocs de la Molière x Udatcha des Crocs de la Molière)
F. en Eig.: Van den Brûle Tony / Kolbasin Catherine
3 U  Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F. en Eig.: de Groot Wim
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC
Ch. Lynx Endless Love
Geb.: 14-12-2006   S : 14517/2007
(Ch. Lynx Spirit of the Tiger x Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Schalenbourg Greet
 
U :  Uitmuntend    ZG :  Zeer Goed    VB :  Veel Belovend   
 
 
Français Français
English    English
HOME
DE CLUB
Over ons
Lid worden
Clubblad
Archief nieuwsberichten
BORZOISHOP
DE BARZOI
Fokkerslijst
Pup-Info
Rasstandaard
ACTIVITEITEN
Belgian Borzoi Special
Andere activiteiten
LINKS
CONTACT
Sponsored by Trudo's Pet Products