Belgische Borzoi Club
Voor Barzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
HOME BORZOISHOP LINKS CONTACT
☰  2019 → 2000
 
19-3-2000 : Wavre/B - Open-Ouverte      Keurmeesters :
Mw. Vanden Bussche Fran├žoise/B (Reuen)
Mw. Van Tongerloo-Janssens Lisette/B (Teven)
 
44 ingeschreven Barzois ( 16 Reuen / 28 Teven )
 
 
 
Reuen (16/16) Resultaten TEVEN
 
Puppyklas (4/4)
1 VB Beste Puppy
Yegerov van Wisinskaja
Geb.: 21-06-1999   LOSH : 0850081
(Oriel van Wisinskaja x Varnaï van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
2 VB Beste Hoofd Hoofd Reu Beste Hoofd Reu
Yvanoff du Pré du Château
Geb.: 10-08-1999   
(Ch. Tersky du Pré du Château x Rhapsodie du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
3 VB  Persei's Phlox Algol
Geb.: 01-07-1999   LOF : 13157
(Léonid de Tchesskaïa x Nour leva Derjavine)
F. en Eig.: M. Sauton Alain
4 B  Yizkov van Wisinskaja
Geb.: 21-06-1999   LOSH : 850083
(Oriel van Wisinskaja x Varnaï van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Willems Rudy
 
Jeugdklas (4/4)
1 U Beste Hoofd
Youri du Pré du Château
Geb.: 18-03-1999   LOSH : 854462
(Krasotschnyi Nijinski x Ursskova Du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Boussingault Gérard
2 U  Yovan des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840624
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
Fokker : Hesbois Chantal - Eig.: Gillemot Gustaaf
3 U  Youkorski Du Pré du Château
Geb.: 18-03-1999   LOSH : 854635
(Krasotschnyi Nijinski x Ursskova Du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Janssens Marc
4 ZG  Yegorov des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840623
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
F. en Eig.: Hesbois Chantal
 
Open Klas (4/4)
1 U Beste Hoofd
Xché du Pré du Château
Geb.: 08-08-1998   LOSH : 832051
(Ravel du Pré du Château x Gatchina du Mont Cassel)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Wille Thierry
2 U  Fladimir van Troybhiko
Geb.: 23-06-1995   NHSB : 2004524
(Xirrof van Troybhiko x Lasonka van Troybhiko)
Fokker : Matheeuwsen C.O. - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
3 ZG  Ugrishka du Pré du Château
Geb.: 28-10-1996   LOSH : 786584
(Ch. Cigan von Dobroljubow x Kikimora Van Rianshof)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Falzone-Coenegrachts
4 ZG  Xarko du Pré du Château
Geb.: 08-08-1998   LOSH : 832050
(Ravel du Pré du Château x Gatchina du Mont Cassel)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Philippe Patricia
 
Fokkersklas (1/1)
1 U Beste Hoofd
Tersky du Pré du Château
Geb.: 02-08-1995   LOSH : 758269
(Ch. Basnjan Moznij Metel x Opale de la Polianka)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Beste Reu - BOB Best in Show
Tsaran van Wisinskaja
Geb.: 30-03-1995   LOSH : 758705
(Ch. Jaroslav Zimjatov van Wisinskaja x Pavlova van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
2 U  Leonid de Tchesskaïa
Geb.: 29-12-1995   LOF : 12194/02132
(Porschaï van Triumfus Dyonisos x Ch. Fédovna de Tchesskaïa)
Fokker : Clesse Françine - Eig.: M. Sauton Alain
 
Kampioensklas (1/1)
1 U Beste Hoofd
Ch. Pjotrilich van Wisinskaja
Geb.: 01-11-1991   LOSH : 678784
(Lebed Jaroslav van Wisinskaja x Legina van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
Teven (28/26) Resultaten REUEN
 
Puppyklas (4/4)
VB Beste Hoofd
Persei's Phen Amena
Geb.: 01-07-1999   LOF : 13161
(Léonid de Tchesskaïa x Nour leva Derjavine)
F. en Eig.: M. Sauton Alain
B  Ysis du Pré du Château
Geb.: 10-08-1999   LOSH : 854064
(Ch. Tersky du Pré du Château x Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Vogel Babette
B  Persei's Phen Algieba
Geb.: 01-07-1999   LOF : 13158
(Léonid de Tchesskaïa x Nour leva Derjavine)
F. en Eig.: M. Sauton Alain
B  Persei's Phen Albeda
Geb.: 01-07-1999   LOF : 13159/02644
(Léonid de Tchesskaïa x Nour leva Derjavine)
F. en Eig.: M. Sauton Alain
 
Jeugdklas (6/6)
1 ZG  Yohana des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840626
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
Fokker : Hesbois Chantal - Eig.: Gillemot Gustaaf
2 ZG  Yumi des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840629
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
F. en Eig.: Hesbois Chantal
3 ZG  Ysba du Pré du Château
Geb.: 19-03-1999   LOSH : 845862
(Krasotschnyi Nijinski x Gatchina du Mont Cassel)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
4 ZG Beste Hoofd
Yvana des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840625
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
F. en Eig.: Hesbois Chantal
5 ZG  Yarinia des Bilichki
Geb.: 16-01-1999   LOSH : 840627
(Ch. Tsaran van Wisinskaja x Tatiana des Bilichki)
Fokker : Hesbois Chantal - Eig.: Laurent Jacqueline
6 G  Yramira
Geb.: 11-02-1999   LOSH : 844976
(Uvalli de Zorlaï x J'Pogovna du Cot Regnier)
Fokker : Vermeersch Myriam - Eig.: De Mulder Nicole
 
Open Klas (10/12)
1 U Beste Hoofd
Uliana du Pré du Château
Geb.: 11-08-1996   LOSH : 785652
(Ch. Cigan von Dobroljubow x Poslusjnij Wihri Agat Antreciet)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: de Clavière d'Hust Bernard
2 U  Tara van Tuchkala
Geb.: 16-06-1995   LOSH : 758956
(Petroff van Troybhiko x Galina van Kornalowa)
Fokker : Schoepen - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
3 U  Vesna du Pré du Château
Geb.: 26-12-1997   LOSH : 816743
(Ch. Riga de la Polianka x Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: de Moreau Florence
4 U  Vali
Geb.: 09-04-1997   LOSH : 803431
(Shah van Wisinskaja x Pulemiot van Wisinskaja)
Fokker : Hugot A. - Eig.: Dumez-Doquire Michel & Chantal
5 U  Xandra du Pré du Château
Geb.: 08-08-1998   LOSH : 832055
(Ravel du Pré du Château x Gatchina du Mont Cassel)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Wille Thierry
6 U  Tatiana du Pré du Château
Geb.: 21-12-1995   LOSH : 766035
(Ravel du Pré du Château x Romina de la Polianka)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Vande Stock Georgina
ZG  Udiska du Pré du Château
Geb.: 06-11-1996   LOSH : 786597
(Prince Igor de la Polianka x Odiska de la Polianka)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Rousseeuw Nicole
ZG  Xania du Pré du Château
Geb.: 08-08-1998   LOSH : 832052
(Ravel du Pré du Château x Gatchina du Mont Cassel)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Van Avermaet Guido
ZG  Uschka van Wisinskaja
Geb.: 21-05-1996   LOSH : 781557
(Zachar Stepowy Goniec x Pavlova van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
ZG  Toskaja des Bilichki
Geb.: 30-09-1995   LOSH : 770898
(Almas x Elsa de Laïka des Tsars)
Fokker : Hesbois Chantal - Eig.: Laurent Jacqueline
 
Fokkersklas (3/3)
1 U Beste Teef Res.Best in Show
Ulenka du Pré du Château
Geb.: 28-10-1996   LOSH : 786587
(Ch. Cigan von Dobroljubow x Kikimora Van Rianshof)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
2 U Beste Hoofd
Udatschka van Wisinskaja
Geb.: 21-05-1996   LOSH : 781559
(Zachar Stepowy Goniec x Pavlova van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
3 U  Volga du Pré du Château
Geb.: 26-12-1997   LOSH : 816744
(Ch. Riga de la Polianka x Rhapsodie du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Hoofd Teef Beste Hoofd Teef
Tatiana des Bilichki
Geb.: 30-09-1995   LOSH : 770896
(Almas x Elsa de Laïka des Tsars)
F. en Eig.: Hesbois Chantal
2 U  Lisitsa Polia Volkov
Geb.: 13-08-1995   LOF : 11951
(Ch. Cazan des Princes de Kazan x Quiarra de la Polianka)
Fokker : Bourge Frédérique - Eig.: Dolo Pascale
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Hoofd
Odiska de la Polianka
Geb.: 29-09-1990   LOSH : 655607
(Majenkir Off-Key Danzig x Barynia de la Louvagerie)
Fokker : Dupret Georgette - Eig.: Sauveur Valérie
 
U :  Uitmuntend    ZG :  Zeer Goed    G :  Goed    VB :  Veel Belovend    B :  Belovend   
 
 
Français Français
English    English
HOME
DE CLUB
Over ons
Lid worden
Clubblad
Archief nieuwsberichten
BORZOISHOP
DE BARZOI
Fokkerslijst
Pup-Info
Rasstandaard
ACTIVITEITEN
Belgian Borzoi Special
Andere activiteiten
LINKS
CONTACT
Sponsored by Trudo's Pet Products