Belgische Borzoi Club
Voor Barzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
HOME BORZOISHOP LINKS CONTACT
☰  2019 → 2000
 
1-10-2006 : Graty/B - CAC     Keurmeester : Mw. Misterka-Kluska Wieslawa/PL
 
39 ingeschreven Barzois ( 21 Reuen / 18 Teven )
 
 
JBOB BOB Borodino Bakhar - CAC BOS Erina van Wisinskaja
 
 
CAC Ischyma Harosjenkie - RCAC Bdaragoï du Pré du Château
 
 
CAC Erina van Wisinskaja - RCAC Chalimar du Pré du Château
 
Fotoalbum (12 foto's)


Foto 1 van 12 Beste Baby
   1. Fadeï du Pré du Château - 2. Fayïana du Pré du Château
 

 
 
Reuen (21/21) Resultaten TEVEN
 
Babyklas (3/3)
1 VB Beste Baby
Fadeï du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993623
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Corbesier Roger
2 VB  Fyodorov du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993622
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Janssens Marc
3 VB  Figor du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993625
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Mestdagh C.
 
Puppyklas (4/4)
1 VB  Feyo des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 0991091
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F. en Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
2 VB  Feodorov des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 991092
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F. en Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
3 VB  Farouk du Pré du Château
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992364
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Schalenbourg Greet
B  Fhoheit des Steppes Glacées
Geb.: 13-03-2006   LOSH : in aanvraag
(Ydonskoï des Steppes Glacées x Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain Micheline - Eig.: Van Camp D.
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JBOB - BOB
Borodino Bakhar
Geb.: 20-06-2005   LOF : 14837/2618
(Ch. Colhugh Yanjoy Cymru x Borodino Barishnya)
Fokker : Rimell Barry & Leslie - Eig.: Deprez G. & T.
2 U  Altaï Romanovitch des Balalaïkas
Geb.: 12-08-2005   LOF : 014678/2619
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas x Toska Polia Volkov)
Fokker : Renard Pierre - Eig.: Nowakowski Pascal
3 U  Gunnar Majove Bohemia
Geb.: 18-08-2005   CMKU/B : 2275/05
(Ch. Daimon Majove Bohemia x Adromeda Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Mortier C.
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CAC
Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg G. / De Koninck K.
2 U  Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
 
Open Klas (6/6)
1 U RCAC
Bdaragoï du Pré du Château
Geb.: 03-10-2002   LOSH : 919692
(Zadkine du Pré du Château x Ulenka du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Janssens Marc
2 U  Persei's Toader Björn
Geb.: 31-08-2002   LOF : 014028
(Ch. Yovan des Bilichki x Persei's Phen Albeda)
Fokker : Sauton Alain - Eig.: Giedts Andrée
3 U  U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas
Geb.: 21-09-2003   LOF : 014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : Renard Pierre - Eig.: Nowakowski Pascal
4 U  Cketzar du Pré du Château
Geb.: 26-12-2003   LOSH : 947067
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Vesna du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Burion Pascal
ZG  Darkshadow du Pré du Château
Geb.: 27-02-2004   LOSH : 947207
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Cuypers Fons
ZG  Demon du Pré du Château
Geb.: 27-02-2004   LOSH : 947206
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Vermeylen Frieda
 
Kampioensklas (3/3)
1 U  Ch. Ischyma Carat
Geb.: 10-05-2001   VDH/DWZB B : 16870
(Janke Levitch Krylov x Margeaux-Manon de Nikolaïev)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch E. / Fam. Seidel
2 U  Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014138
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Jans Veronique
3 U  Ch. Costnov Van Wisinskaja
Geb.: 19-08-2003   LOSH : 938840
(Ch. Yovan des Bilichki x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Gillemot-Vaerendonck Marina
Teven (18/17) Resultaten REUEN
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Fayïana du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993630
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Gérard F.
 
Puppyklas (4/5)
1 VB Beste Puppy
Faina des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 0991095
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F. en Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
2 VB  Favsta des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 0991096
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F. en Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
3 VB  Filaïka du Pré du Château
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992367
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Lamy M.
4 B  Belisima of Shiofan's Borzoi
Geb.: 13-02-2006   LOF : 14701
(Pwyll x Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau Michelle - Eig.: Hesbois Chantal
afw  Fekla des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 0991094
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F. en Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Alchemy in Cherry from Fart Stable
Geb.: 04-09-2005   LOF : 14666
(Ch. Wisniowy Wiatr Polot x Bilans Alternatywa)
Fokker : Van Rijn Lidia / Bulyma Kinga - Eig.: Hesbois Chantal
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Anchelines Alienor de Pinedo
Geb.: 05-02-2005   LOSH : BE/RSH 9107115
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Paloma de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Sauveur Valérie
2 U  Ischyma Hanoeschka
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17435
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch E. / Seidel P.
 
Open Klas (3/3)
1 U  Borova van Wisinskaja
Geb.: 18-06-2002   LOSH : 0913292
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Hesbois Chantal
2 U  Vinga of Scotch-Dream
Geb.: 14-08-2004   LOF : 014417
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Snegourstchka of Scotch-Dream)
Fokker : Vitel H. - Eig.: Deprez Th.
3 U  Volga of Scotch-Dream
Geb.: 14-08-2004   LOF : 014415
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Snegourstchka of Scotch-Dream)
Fokker : Vitel H. - Eig.: Deprez Th.
 
Fokkersklas (2/2)
1 U RCAC
Chalimar du Pré du Château
Geb.: 26-12-2003   LOSH : 0947070
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Vesna du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
2 U  Altaïa du Pré du Château
Geb.: 03-07-2001   LOSH : 0863924
(Ch. Tersky du Pré du Château x Volga du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U  Darlin van Wisinskaja
Geb.: 08-03-2004   LOSH : 952610
(Ouragan az Aftab Faizabad x Udatschka van Wisinskaja)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
2 U  Vanuschka-Tatiana d'Ymauville
Geb.: 27-02-2004   LOF : 014227
(Gamajun Aurora x Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Stacul Françoise - Eig.: Jans Veronique
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC
Ch. Erina van Wisinskaja
Geb.: 04-02-2005   LOSH : 971038
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Persei's Trachi Baraka)
F. en Eig.: Gillemot Gustaaf
2 U  Ch. Ischyma Comtess
Geb.: 10-05-2001   VDH/DWZB B : 16875
(Janke Levitch Krylov x Margeaux-Manon de Nikolaïev)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch E. / Fam. Seidel
 
U :  Uitmuntend    ZG :  Zeer Goed    VB :  Veel Belovend    B :  Belovend   
 
 
Français Français
English    English
HOME
DE CLUB
Over ons
Lid worden
Clubblad
Archief nieuwsberichten
BORZOISHOP
DE BARZOI
Fokkerslijst
Pup-Info
Rasstandaard
ACTIVITEITEN
Belgian Borzoi Special
Andere activiteiten
LINKS
CONTACT
Sponsored by Trudo's Pet Products