FR   NL   E  
 
Club Belge du Borzoï   vzw   K.K.U.S.H. N°. 1152
De officiële Belgische rasclub voor de
Barzaïa - Russkaya Psovaya Borzaya
 
Voor Borzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
 
 
   
 
 
       
  » Activiteiten 23-9-2018 : Noorderwijk (Herentals)/B - CAC
  Keurmeester : Mw. Hewson Lyn/UK   35 ingeschreven Borzois ( 17 Reuen / 18 Teven )
 
Fotoalbum (19 foto's)


Foto 1 van 19 Best in Show Cashmir of The Wicklow Hunters - Res. Best in Show Calina Of The Wicklow Hunters  

 
 
Reuen (17/15)
 
Minor Puppyklas (0/1)
afw  Dom As Goscha Rei Radimir
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270664
(Ch. Stravi Ripple x Ch. Dom As Goscha Nona Nikita)
F. en Eig.: Schalenbourg Greta
 
Puppyklas (1/1)
1 B Beste Hoofd Puppy Reu 2018
Scharkow's Elixir
Geb.: 15-03-2018   VDH/DWZB B : 19091
(Ch. Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Coppin Veronique
 
Jeugdklas (0/1)
afw  Jaspasin Zarownik
Geb.: 04-06-2017   VDH/DWZB B : 19019
(Ch. Pagranitsjniki Dragomir x Askarina Bogdasha)
Fokker : Kasimir H. / Roehl S. - Eig.: Cools Dorette
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
F. en Eig.: Soete Deborah
2 U  Qyran van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   NHSB : 1273377
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Boelaert Nanis
3 U  Dvorets-Borzogo Druzhko
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080903
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Van Os Arnoud
4 ZG  Namasté du Joyau des Bois
Geb.: 08-03-2017   LOF : 17196/0
(Guirvan du Joyau des Bois x Idylle iz Homierovskoi Pekarni)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Janssens Wim
 
Openklas (4/4)
1 U CAC Beste Reu - BOB Best in Show
Cashmir of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052729
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U  Opal Van De Marloe
Geb.: 04-06-2015   LOSH : 1175127
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Braeckevelt Ann
3 U  Kataboliw Beryll
Geb.: 10-11-2014   VDH/DWZB B : 18679
(Skylark Stepowy Goniec x Anatevka vom Falknerforst)
Fokker : Nickelsen Kay & Tanja - Eig.: Van Os Arnoud
4 U  Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(Ch. of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
 
Fokkersklas (1/1)
1 U RCAC
Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F. en Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
Kampioenklas (4/4)
1 U  Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U  Ch. Aston-martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   NHSB : 3130735
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Smit Anneke
3 U Beste Hoofd Reu
Ch. Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F. en Eig.: Tuip Marij
4 U  Ch. Dom As Goscha Naud Nadal
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144631
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F. en Eig.: Schalenbourg Greta
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Jivhago du Pré du Château
Geb.: 28-05-2010   LOSH : 1078458
(Dimitrov du Pré du Château x Chalimar du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
Teven (18/17)
 
Minor Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Minor Puppy
Dom As Goscha Reine Renee
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270671
(Ch. Stravi Ripple x Ch. Dom As Goscha Nona Nikita)
F. en Eig.: Schalenbourg Greta
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Hoofd Puppy Teef 2018 Beste Puppy
Scharkow's Eljana
Geb.: 15-03-2018   NHSB :
(Ch. Pagranitsjniki Dragomir x Scharkow's Donara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Tuip Marij
2 VB  Bryonne Bogdasha
Geb.: 19-03-2018   NHSB :
(Avant Garde Art Chevalier x Almazka Legenda Rossij)
Fokker : Schmidt C / Schiering S - Eig.: Tuip Marij
 
Jeugdklas (2/2)
1 U Beste Jeugd
Zarownik's Jalinka
Geb.: 04-06-2017   NHSB : 3108879
(Ch. Pagranitsjniki Dragomir x Askarina Bogdasha)
Fokker : Kasimir H. - Eig.: Tuip Marij
2 ZG  J'narnie Matrioshka
Geb.: 09-08-2017   CMKU/B : 3834/17
(Octavian z Bilmy x Afternoon Delight Matrioshka)
Fokker : Svobodeva Vendula - Eig.: Roëre Laurence
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze E.A. - Eig.: Peeters Jacqueline
 
Openklas (4/4)
1 U CAC Beste Teef Res.Best in Show
Calina Of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Inge & Ans
2 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Dupont Bert
3 U Beste Hoofd Teef 2018
Xena Kalinow
Geb.: 08-02-2016   VDH/DWZB B : 18821
(Sascha Kalinow x Teine Renaissance at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Peeters Jacqueline
4 U  Chekla of The Wicklow Hunters
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052736
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Inge & Ans / Droog André & Ria
 
Fokkersklas (2/3)
1 U RCAC
Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F. en Eig.: Tuip Marij
2 U  Ch. Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F. en Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
afw  Petrushka du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   LOSH : 1179400
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Kampioenklas (3/3)
1 U  Ch. Noriana of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155007
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F. en Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
3 U  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Ch. Solovyev Night & Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Van Den Broek Andre / Kluiters Jeanne
 
Veteranenklas (2/2)
1 U Beste Veteraan
Ch. Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F. en Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend