FR   NL   E  
 
Club Belge du Borzoï   vzw   K.K.U.S.H. N°. 1152
De officiële Belgische rasclub voor de
Barzaïa - Russkaya Psovaya Borzaya
 
Voor Borzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
 
 
   
 
 
       
  » Activiteiten 27-9-2015 : Sint-Truiden/B - CAC
  Keurmeester : Mw. Abrahams Alma/UK   36 ingeschreven Borzois ( 20 Reuen / 16 Teven )
 
   
  Foto's : barzoi.be - Penny Karaspilios, Philippe Marivoet, Annie Rogiers, Wela Steenvoorden (www.dvorets-borzogo.nl), Patrick Vanderhoven, Eddy & Bianca Vanhoof-Bekers
 
Even geduld voordat het fotoalbum geladen wordt
 
Reuen (20/18)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Oleg van der Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
F. en Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
 
Puppyklas (1/1)
1 B Beste Hoofd Jeugdreu Beste Puppy
Lord Olaf du Domaine d'Iasnaïa Poliana
Geb.: 05-03-2015   LOF : 10 BARZ. 16734
( Ivanovitch Wolfskaïa du Clos Vrémontois x Hekaterina Alekseevna)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Ucedo-Snappe Paule
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JBOB
Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F. en Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Nash of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155004
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Vanhauwaert Francis
3 U  Vladimir aus des Zarenreich
Geb.: 18-09-2014   VDH/DWZB B : 18647
(Avant-Garde Art Brokart x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Haenen Chantal
4 U  Ischyma Zobel
Geb.: 03-11-2014   NHSB : 2997590
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Fam. Moonen-van der Loo
5 ZG  Nouriev
Geb.: 19-07-2014   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: Pille Nadine
6 ZG  Nicolaï
Geb.: 27-09-2014   
( x )
Fokker : onbekend - Eig.: De Mulder Jean
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(Ch. of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
2 ZG Beste Hoofd Reu
Pagranitsjniki Dragomir
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960783
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F. en Eig.: Tuip Marij
 
Open Klas (5/7)
1 U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ch. Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Fam. Moonen-van der Loo
2 U  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
3 ZG  Stepun's Erafei
Geb.: 31-08-2013   BE/RSH : 9152478
(Stepun's Zubatoi x Stepun's Agniia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Haenen Chantal
4 ZG  Dvorets-Borzogo Bogdan
Geb.: 21-08-2012   BE/RSH : 9145998
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
5 ZG  Kirov du Pré du Château
Geb.: 13-07-2011   LOSH : 1102922
(Ivhan du Pré du Château x Farida du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Couvreur Brigitte
afw  Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
afw  Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   NHSB : 2871657
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Dom as Goscha Noach Nimrod
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144627
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Van Olmen-Van Heddeghem Francis & Riet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CAC Beste Reu Res.Best in Show
Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F. en Eig.: Tuip Marij
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
Teven (16/16)
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby
Oni van der Marloe
Geb.: 04-06-2015   
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
F. en Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
2 VB  Woronina Kalinow
Geb.: 28-03-2015   
(Datcha Payatz at Menigma x Quilina Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: de Koning H. / Tuip Marij
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOS
Pagranitsjniki Darushka
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960786
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
F. en Eig.: Tuip Marij
2 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Dupont Bert
3 U Beste Hoofd Jeugdteef
Dvorets Borzogo Chila
Geb.: 08-06-2014   NHSB : 2969284
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Franssen Jossy
4 U  Pagranitsjniki Dashkova
Geb.: 01-04-2014   NHSB : 2960785
(Wiosenny Wiatr Polot x Pagranitsjniki Chaya)
Fokker : Tuip Marij - Eig.: de Koning H.
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Dvorets Borzogo Ctekosa
Geb.: 08-06-2014   BE/RSH : 9157759
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
2 U  Dom As Goscha Nona Nikita
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144633
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
F. en Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (1/1)
1 U  Natasha du Pré du Château
Geb.: 06-02-2014   LOSH : 1140220
(Jivhago du Pré du Château x Ivanna du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Fokkersklas (1/1)
1 U Beste Hoofd Teef
Dom as Goscha Nina Nanouk
Geb.: 30-04-2014   LOSH : 1144634
(Ch. Le Sphinx Killing Me Softly x Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Van Olmen-Van Heddeghem Francis & Riet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
 
Kampioensklas (4/4)
1 U CAC Beste Teef Best in Show
Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U RCAC
Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
3 U  Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F. en Eig.: Soete Deborah
4 U  Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Casanova Stepowy Goniec x Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Veteraan
Fjetra du Pré du Château
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992366
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend