FR   NL   E  
 
Club Belge du Borzoï   vzw   K.K.U.S.H. N°. 1152
De officiële Belgische rasclub voor de
Barzaïa - Russkaya Psovaya Borzaya
 
Voor Borzoi liefhebbers, eigenaars en fokkers
 
 
   
 
 
       
  » Activiteiten 28-9-2014 : Graty/B - CAC
  Keurmeester : Mw. Degryze Dianne/B   21 ingeschreven Borzois ( 10 Reuen / 11 Teven )
 
   
  Foto's : barzoi.be - Frans & Antje Alberda, Annie Rogiers, Philippe Marivoet
  Bezoek ook onze facebookpagina voor meer foto's
 
Reuen (10/10)
 
Babyklas (3/3)
1 VB Beste Baby
Basnjan Karamazov
Geb.: 29-03-2014   FI : 26343/14
(Ch. of Golden-West Hearty Taifun x Donskoï Moroska)
Fokker : Nieminen Tarja - Eig.: Sauveur Valérie
2 VB  Volodymir Kalinow
Geb.: 04-05-2014   VDH/DWZB B : 18568
(Teine Unstable Force x Teine Painted Black at Rassim's)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Mortier Carine
3 VB  Jhanzi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 1656710
(Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Quarez Brigitte
 
Open Klas (4/4)
1 U CAC
Ivanovich Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068425
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Sanchez-Miguelez Guillaume
2 U RCAC Beste Hoofd Reu
Puschkin aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18214
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Jans Veronique
3 U  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ch. Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen E.E.R.P.A.F. & K. & van der Loo-Engelbracht E.J.
4 ZG  Avant-Garde Art Aljushin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826946
(Ch. Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen E.E.R.P.A.F. & K. & van der Loo-Engelbracht E.J.
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Jivhago du Pré du Château
Geb.: 28-05-2010   LOSH : 1078458
(Dimitrov du Pré du Château x Chalimar du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Veteranenklas (2/2)
1 U Vet. BOB - Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Ischyma Irtysch
Geb.: 09-04-2006   NHSB Imp. : D 2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen E.E.R.P.A.F. & K. & van der Loo-Engelbracht E.J.
2 U  MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014138
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Jans Veronique
Teven (11/11)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Jelenia de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 29-04-2014   LOF : 1656910
(Ch. Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole x Ch. Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Quarez Jean Luc
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Natasha du Pré du Château
Geb.: 06-02-2014   LOSH : 1140220
(Jivhago du Pré du Château x Ivanna du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Jeugdklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Teef JBOB
Iria de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   LOF : 201 3026409
(Pyashka's Barenko x Delia de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: M. Van Besien Hugues
2 ZG  Marishka-Guiryelevna du Pré du Château
Geb.: 29-07-2013   LOSH : 1132650
(Ch. Guiryel du Pré du Château x H'Pavlovna du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
 
Open Klas (2/2)
1 U RCAC
Troykaia Polozovich Gatchina
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031706
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F. en Eig.: Jans Veronique
2 U  Troykaia Polozovich Irinushka
Geb.: 14-12-2009   LOSH : 1073600
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Vanuschka-Tatiana d'Ymauville)
F. en Eig.: Jans Veronique
 
Fokkersklas (2/2)
1 U  Troykaia Polozovich Iljana
Geb.: 14-12-2009   LOSH : 1073599
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Vanuschka-Tatiana d'Ymauville)
F. en Eig.: Jans Veronique
2 ZG  Kalinka du Pré du Château
Geb.: 13-04-2011   
(Boran du Pré du Château x Fjetra du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC Beste Teef - BOS Res.Best in Show
Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Fjetra du Pré du Château
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992366
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F. en Eig.: Sauveur Valérie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend